Yakalanırsa, büyük bir oyundan vazgeçme şansı daha yüksektir.

Yakalanırsa, büyük bir oyundan vazgeçme şansı daha yüksektir.

Jones yedi arabada 23 yarda koştu ve dört yarda iki pas yakaladı."Şimdi olmaz. Bence şu anda herkesin rolü iyi. Buna gerek yok.

Arians, Fournette için henüz bu suçu henüz başlangıç ​​için yeterince bilmediğini söyledi."Şu anki halini seviyorum. RoJo gol atmak için harika bir koşu yaptı. Bizi kurtardı. İyi bir yıldırım toplaması vardı.

Çekilişte el değiştirmeyi bozdu, ama bu kolayca düzeltilebilir. Leonard’ın dördüncü çeyrekte yeni bacaklı gelmesi ve bunu böyle dövmesi – çok az takımda bu kombinasyon var. Shady, üçüncü turda iyi bir iş çıkardı. Düştüğü bir yakayı geri almak isteyeceğini biliyorum.

Handoff fumble dışında arkamızın gerçekten çok iyi oynadığını düşündüm." 19 Ekim 2020Jenna Laine ESPN Personel Yazarı Kapat 2009’dan beri Buccaneers’ı kapattı 2016’da ESPN’e katıldı Twitter’da takip et TAMPA, Fla. – Leonard Fournette’e geri dönen Tampa Bay Korsanları, Pazar günü Green Bay Packers’a karşı etkisiz olacak. Kaynaklar bu sabah ESPN’den Adam Schefter’a söyledi Fournette’in aktif olması bekleniyordu ancak Denver Bronco’da 3.Hafta’da yaşadığı ayak bileği yaralanması nedeniyle sınırlıydı.Ancak, bir kaynak ESPN’e Pazar öğleden sonra Fournette’in ayak bileğinin oyun öncesi ısınmalarda olmasını istedikleri yerde olmadığını söyledi ve yaptılar. onu vaktinden önce oynayarak daha da kötüleştirmek istemiyorum. Başlangıç ​​olmasa da, Fournette oyunların ikinci yarısında önemli katkılarda bulundu ve koç Bruce Arians dördüncü çeyrekte cezalandırıcı tarzını tercih etti.Packers şu anda taşıma başına 4,8 yarda pes ediyor ve iki derin güvenlik Yerdeki Buc’lar için fırsatlar. Ama bunun için başlangıç ​​Ronald Jones’a güvenmeleri gerekecek. Üçüncülük geri LeSean McCoy, 3. Haftada ayak bileği yaralanmasından sonra ilk kez aktif olacak. 31 Ekim 2020 Michael DiRocco ESPN Personel Yazar CloseCovered University of Florida, 13 sezon boyunca ESPN.com ve Florida Times-Union Jacksonville Mezunu Üniversite Çoklu APSE ödülü sahibi Twitter’da takip edin JACKSONVILLE, Florida. – Jacksonville Jaguar koçu Doug Marrone, Salı günü kalan dokuz maç hakkında öfkelendiğini ve takımın üstesinden gelmek için kutunun dışına çıkmayı planladığını söylediğinde kesinlikle insanların dikkatini çekti. 1-6 başlayın. “Eminim ki insanlar bunun için benimle dalga geçecek ya da ne isterlerse söyleyecekler, ama gerçekten umursamıyorum —” dedi. “Kovuldum. Peşinden gideceğim ve nasıl düşerse düşüyor, ama benim için açık.

Daha önce çılgınca şeyler yaptım. ”Marrone aklında hangi çılgınca şeyleri ayrıntıya girmedi, ama işte birkaç öneri … Jaguar’ın savunma oyuncusu Myles Jack geri koşuyordu. tam zamanlı savunmaya geçmeden önce UCLA’da. Stephen Dunn / Getty Images Geri koşarken LB Myles Jack’i kullanın Jack, bu sezon ayak bileği sakatlığıyla mücadele etti, ancak tamamen sağlıklı bir şekilde dönebilirse, ona biraz taşıma yapın. Taslaksız çaylak James Robinson, 107 taşımada 481 yarda yükselen beygirdi, ancak arkasında pek bir şey yok. Chris Thompson, eliyle geri koşan tek kişi ve altı kişi var ve yedek / COVID-19 listesinden çıkıyor. Jaguarlar çaylak oyuncu Laviska Shenault’un 11 kez topu taşıdı ve ona daha fazla dokunmaları gerekiyor ama Jack’e de biraz iş bul. Unutmayın, Jack, 2013 yılında UCLA’da Washington’a 41-31 yenildikleri 59 yarda ve dört tank avcısı dahil olmak üzere 267 yarda ve yedi gol atarak koşarken Yılın Savunma ve Hücum Birinci Sınıf Oyuncusu idi. Marrone, Eylül 2019’da, sakatlıklar ve cezanın Leonard Fournette’i sekiz maçla sınırlandırdığı 2018’de geri koşma olarak Jack’i kullanmayı düşündüğünü söyledi. Sıkı uçta DE Josh Allen’ı kullanın Jaguarların sıkı uçları, 240 yarda 26 pas yakalamak için birleşti ve bir touchdown.

Bu, NFL’de 25. sırada olan yakalama başına sadece 9,2 yarda. Tyler Eifert IR’de olduğuna göre, yakalanan tek bir sıkı son var: James O’Shaughnessy (47 yarda için 15) Allen, lise kariyerine alıcı olarak başladı ve gençken, 3A Sınıfı All-State oyuncusuydu. Abbeville (Alabama) Lisesi, 1150 yarda ve 11 gol atma ile. Allen, son sezonu için Montclair (New Jersey) Lisesine transfer oldu ve eyalete 22.5 çuval ile liderlik etmenin yanı sıra, 500 yarda ve beş gol için 23 pas yakaladı. Allen şimdi 6 fit-5 ve 262 pound olacaktı. onu kadrodaki en sıkı son haline getirin.

Atletikliği ve uzunluğu onu ilgi çekici bir hedef haline getirecekti.Jaguarların savunma tarafı Josh Allen, lisede yıldız alıcısı idi. Ian Johnson / Icon SportswireLaviska Shenault temsilcilerini pas atan kişi olarak verin Gülmeyin. Colorado koçu Mel Tucker’ın Bleacher Report’a gerçekten yapmayı düşündüğü bir şey söyledi: “İnsanlar, ‘Ne yapıyorlar?

Deli mi? ‘”Tucker, Bleacher Report’a söyledi. Ama sana söylüyorum, en azından şu anda beş ya da altı çuval alacak. Bu delilik olmaz mıydı? Evet, kesinlikle olur, ama denemeye değer olabilir.goldbets.top Jaguarlar, NFL’de 8. haftaya altı çuvalla son sırada girdi. Allen beş maçta ikisiyle takımı yönetiyor (dizinden sakatlanarak iki maç kaçırdı).

Tüm savunma hattı beş çuval için birleştirildi. Shenault, bir geri tepme gibi çalışan bir geri koşma (6 ayak-1, 227 pound) gibi inşa edilmiş bir alıcıdır. Geri koşan bir saldırgan olarak onu tam hızda yakalamaya çalıştığını görmek eğlenceli olurdu.Daha alışılmadık oyunlar oynayın En İyi NFL Ülkesi • Rivera, oyunu kaçırmadan kanserle nasıl yüzleşti • Kızı Bryant’ın NFL geri dönüşünü sürdürdü • Cowboys’un 18 gün içinde çalkantılı geçti • Williams’ın devrilmesi, Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock’tan görmek istedikleri Jaguarlar, başlangıçta Shenault’u bu sezon bir top taşıyıcı olarak kullanmayı planlamıştı, ancak hücum koordinatörü Jay Gruden, Robinson çok iyi oynadığı için bunu geri çektiğini söyledi. Ona geri dönün. İster Shenault Wildcat’in enstantanelerini alıyor ister onu Robinson ve başka bir oyuncuyla (Chris Thompson veya Devine Ozigbo, belki?) Seçeneği çalıştırmak veya saptırmak için arka sahaya koyuyor olsun, alışılmadık bir şey deneyin. Savunmayı karıştırın, bu da büyük bir oyun şansını artırır. Bazı çift paslar kullanın.

Bir pire titreşimi. Çift ters. Tur sonu pasları. Sahte bahisler (2017’de oldukça iyi çalıştı).

Sahte saha golleri. Bir şey deneyin, herhangi bir şey. Yıldırım çılgınlığına gidin Jaguarlar, aslında bu sezon savunma koordinatörü Todd Wash’un yönetiminde sahip olduklarından daha fazla yıldırım yapıyorlar. & Bilgiye göre, Jaguarlar maç başına 10,6 kez beş veya daha fazla koşucu gönderiyor, bu sayı önceki yüksek seviyelerinden bir kez daha fazla (2019’da 9,6). NFL’de 11. için berabere kaldı.

Belki daha da fazlası. Takımlar, Jaguarların yıldırımına (NFL’de en çok dördüncü) karşı 575 yarda attılar ve rakip QB’nin atış başına yarda (8,98 yarda) ligin en yüksek ikinci yarda. Ne olmuş yani? Jaguarlar şimdiden NFL’de çuvallarla berabere kaldılar ve rakip oyun kurucuların paslarının yüzde 76,1’ini (NFL’deki en yüksek not) tamamlamasına izin veriyorlar. Bu kadar çok yıldırım yapmak kesinlikle riskli. Yakalanırsa, büyük bir oyundan vazgeçme şansı daha yüksektir.

Ama aynı zamanda hataları – erken atışlar, hedef dışı atışlar, kötü kararlar – zorlayabilir ve bu aynı zamanda daha fazla ciro elde etme şansı anlamına gelir. Jaguarlar da bunu yapmakta pek iyi değil: toplamda sadece altı top kaybı ve sadece bir başarısız toparlanma (sadece ikisini zorladılar) .Doug Marrone, Jaguarlar 1-6’da zayıflarken kaybedecek çok az şey var. James Gilbert / Getty Images Dördüncü düşüşte Marrone yönetimindeki Jaguarlar, 2017 sezonunun başlangıcından bu yana 18. sırada olan dördüncü düşüşün yüzde 49,3’ünü (69’un 34’ü) dönüştürdü. Bununla birlikte, Jaguarlar rakiplerinin bölgesine gittiğinde, yüzde biraz daha yüksek: 52,3 (diz çökmeleri dahil değil, 23’te 44) Bu kulağa pek hoş gelmeyebilir, ancak bu şekilde düşünün : Jaguarlar rakip bölgesinde dört dördüncü düşüşle karşı karşıya kalırlarsa, istatistiksel olarak bu sürüşlerden ikisini uzatabilirler – bu da potansiyel olarak touchdown ile sonuçlanabilir. Hücumda maç başına sadece 21 sayı alan (bu sezon 26. sırada olan) bir takım için bu önemli olabilir.Evet, eğer başarısız olursanız rakibe iyi bir saha konumu verebileceğiniz anlamına gelir.

Ve evet, aynı zamanda neredeyse kesin olarak üç sayı geçmesi anlamına da geliyor (Josh Lambo, 2017’de takıma katıldığından beri 50 yarda veya daha uzun mesafeden 11’e 12 dahil olmak üzere saha golü denemelerinin yüzde 94,9’unu yaptı). Lambo da muhtemelen bundan oldukça mutsuz olurdu, peki ya? Jaguarlar sadece bir kez kazandı ve Gardner Minshew’in sağ başparmağıyla yaralanıp yaralanmayacağı veya ne kadar süreceği belli değil.

Kumar." 27 Ekim 2020Michael DiRocco ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com ve Florida Times-Union, Jacksonville Üniversitesi Mezunu Çoklu APSE ödülü sahibi için 13 sezon boyunca Florida Üniversitesi’ni kapattı Twitter’da takip edin JACKSONVILLE, Florida. – Jacksonville Jaguar koçu Doug Marrone ikinci için heyecanlı Jason, Jaguarların 1-6 arasında olduğunu, ligin en kötü savunmalarından birine sahip olduğunu ve son 15 maçından sadece üçünü kazandığını düşünürse, bunun organizasyon dışındaki hiç kimse için pek bir anlam ifade etmeyebileceğini biliyor. Kasım, ama bu onun yaklaşımı olacak – ve o da biraz alışılmışın dışında olmaya istekli olduğunu söyledi. Beğenmezsen çok kötü. Ve gerçekte işini kurtarmak için sahip olduğu tek şans bu olabilir."Marrone Salı günü boğalara gitmeyeceğim — kimse, biraz ateşlendim, dedi. "Ve muhtemelen ‘Neler oluyor?

Bu adam nasıl kovulabilir? Arka arkaya altı maç kaybettiler ‘ve bunu anlıyorum. Kesinlikle yapıyorum ama kıçımı tekmeleyeceğim, yani sana şimdi söylüyorum. Bazı şeylere bakacağım, kutunun biraz dışına çıkmak istiyorum.

Bu koçlara meydan okumak ve bu oyunculara meydan okumak ve [neler yapabileceklerini] görmek istiyorum. Bu takımdan en iyi sonucu almak ve bu oyunculardan en iyi sonucu almak için elimden geleni yapacağım.Editörün Seçtikleri Pazar günkü mağlubiyetti Doug Marrone’un Jaguarlara koçluk yaptığı son maç? 8. Hafta NFL Power Rankings: 1-32 anket, artı ihtiyacı olan oyuncular 1 İlgili"Eminim ki insanlar bunun için benimle dalga geçecek ya da ne isterlerse söyleyecekler, ama ben gerçekten hiç umursamıyorum —. Kovuldum.

Peşinden gideceğim ve nasıl düşerse düşüyor ama benim için açık. Daha önce çılgın şeyler yaptım. Çoğu insan bilmiyor, geçen senem Syracuse’daki sezonumuzun açılışından dört ya da beş gün önce bir suçu değiştirdik. Sadece tamamen farklı bir yöne gittik ve, işe yaradı."Syracuse, 2011’de Marrone’nin üçüncü yılında programa liderlik ederken hayal kırıklığı yaratan 5-7’lik bir skorla bitirdi, ancak Orange 2012’de sezonun son yedi maçından altısını 8-5’e kadar kazanarak geri döndü ve Batı Virginia’ya karşı Pinstripe Bowl zaferi de dahil. Jacksonville’de işler çok daha kötü durumda. Jaguarlar, Marrone ile oynadıkları son 35 maçın 26’sını kaybetti ve bu mağlubiyetlerin 16’sı çift haneli olarak geldi.

Miami, Cincinnati ve Houston, Jaguar’lara karşı sezonun ilk galibiyetlerini aldılar ve Elias Sports Bureau’ya göre, Jaguarları NFL tarihinde arka arkaya üç maçı galibiyetsiz takımlara kaybeden ilk takım yapıyor (sezon açılışları hariç). 1968 Broncos ve 1984 Vikings’e NFL tarihinde tek bir sezonda arka arkaya altı maçta 30 veya daha fazla sayıya izin veren tek takım olarak katılarak, üst üste altı maç kaybetti ve altı maçta 30 veya daha fazla sayı bıraktı. sezonun ikinci yarısında ne tür çılgınca şeyler yapabileceği konusunda ayrıntıya girmedi – geçen Pazar oyun kurucu Gardner Minshew’i yedeklemeyi düşünmediğini söyledi, ancak bu kesinlikle masada olabilir – ama biliyor Bir şeyler denemek zorunda, çünkü programın ikinci yarısı birinciden önemli ölçüde daha zor. Jaguarların rakipleri bir arada 37-20 ve oyun kurucu Aaron Rodgers, Ben Roethlisberger, Baker Mayfield, Ryan Tannehill, Lamar Jackson ve Phili p Nehirler. Jaguarlar en çok geçen dördüncü yarda (1,973) ve konma paslarından (15) vazgeçti."Geçmişe geri dönmeyi, rekoru, nerede olduğunu düşünmeyi bırakmak istiyorum ve devam edelim ve bu dokuz maç sezonundan sonra üç çeyreğe bölünelim ve heyecanlanalım ve futbol oynayalım, dedi Marrone . "En iyi şekilde oynayalım, en iyi şekilde koçluk yapalım ve her maça dünyanın en önemli oyunu gibi koçluk yapalım. Bunun klişe olduğunu biliyorum çünkü her oyun, ama aynı zamanda bunu bu şekilde düşündüğüm için de bir heyecan var çünkü geri dönüp devam edersem, ‘Oh s —, bunu yapmalıydık ya da hey 1-6’yız ve biz buyuz, ‘demek istediğim bu seni aşağı çekecek."Pek çok insanla aynı şekilde bağlantılı değilim.

Sanırım sizler beni uzun zamandır tanıyorsunuz, bu yüzden bunu aklımdan çıkaracağım ve ilerleyip koçlar ve oyuncular için elimden gelenin en iyisi olacağım." 24 Eylül 2020Michael DiRocco ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com ve Florida Times-Union, Jacksonville Üniversitesi Mezunu Birden çok APSE ödülü sahibi Twitter’da izleyin JACKSONVILLE, Fla. – Jacksonville Jaguarları geniş alıcı DJ Chark’ı devre dışı bıraktı Miami Dolphins’e karşı Perşembe akşamı oynanan maç için Chark, Jaguarların Tennessee Titans’ı Pazar günü kaybettiği göğüs / sırt yaralanmasıyla tartışmalıydı. 45 metrelik sıçrayan bir yakalamada yere sert bir şekilde çarptığında yaralandı. Jaguarlar için bir ‘muhasebeci’ ve ‘nihai rakip’ Yüz kılı karşılaşması: Gardner Minshew’in bıyığına karşı Ryan Fitzpatrick’in sakalı Perşembe Gecesi için en iyi bahisler Futbol: Yunuslar-Jaguars Chark’ın dışarıda olması, muhtemelen dördüncü yıl geniş çaplı alıcı Dede Westbrook’un bu sezon ilk kez Perşembe günü aktif olacağı anlamına geliyor.

İlk iki maçta sağlıklı bir sıyrıktı.Chark, bu sezon 109 yüksek saha ve bir gol için yedi yakalama yaptı. 24 Eylül 2020Michael DiRocco ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com ve Florida Times-Union, Jacksonville Üniversitesi Mezunu Birden çok APSE ödülü sahibi Twitter’da izleyin JACKSONVILLE, Fla. – Geniş alıcının Jacksonville Jaguarları olması gerekiyordu. En iyi pozisyon grubu, bir sakatlığın üstesinden gelebilecek bir grup. Perşembe gecesi, durumun böyle olmayabileceği acı verici bir şekilde belliydi. Dizide DJ Chark olmadan Jaguarlar sahanın alt kısmında sorun yaşadı ve altta alan oluşturmak için alanı genişletemediler. Sonuç, TIAA Bank Field’da Miami Dolphins’e 31-13 mağlup olan hücumun sezonun en kötü maçıydı.Rookie Laviska Shenault, slotta, dışarıda, geri koşmada ve Wildcat oyun kurucu olarak birden fazla noktada etkili oldu. – ve çaylak Collin Johnson da işin içinde.

Chris Conley, 2019’da bir kariyer yılından çıkıyordu (775 yarda 47 yakalama). Dede Westbrook ilk iki hafta hareketsizdi ancak son iki sezonun her birinde 66 av yakaladı.